Loading...

Silikonová podložna na makronky se skelným vláknem 40x30cm - Silikomart

Silikonová podložka s obsahem skelného vlákna na přípravu makronek. Rozměry 40 x 30 cm.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 6.10.2026

420 Kč
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Silikomart Macaron Mat Fiberglass je silikonová podložka vyrobená ze speciálního skelného vlákna, která je funkční a perfektní pro výrobu makronek. Ale také ideální na vyvalování a práci s marcipánem, modelování, čokoládu a další. Podložka Silikomart vyniká svou extrémní všestranností, je vhodná pro použití v troubě, lednici a vysokotlakém zchlazovači a odolává teplotám od -60°C do +230°C. Pružnost a ohebnost materiálu dále umožňuje snadné složení formy, aby nezabírala příliš místa. Výrobek Silikomart, který lze mýt v myčce a se zárukou pro časté používání, mistrně kombinuje praktičnost, design a kvalitu. Doporučení k použití: na vymaštění nepotřebujete máslo ani jiné tuky.
Výrobní společnost
Silikomart
Via Tagliamento 78 Pianiga VE 30030
customer.service@silikomart.com
www.silikomart.com

Technické parametry

Kategorie: Šablony na makronky
Šablona na makronky
Forma na makronky
Výrobce Silikomart
EAN 8051085368617
Kód produktu 70.114.00.0065

Recenze

Podložka je na pečení makronek nejlepší, oceňuji rychlé odeslání, děkuji.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Na přípravu makronek by se vám mohlo hodit

Směs na macronky 250g - Tasty Me

Směs na makronky obsahuje vše potřebné pro jejich výrobu doma. Balení 250 g.

113 Kč
45.2 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Mandlová mouka BLANŠÍROVANÁ 500g - I LOVE CAKES

Mandlová mouka značky I LOVE CAKES

148 Kč
29.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-8 %
Směs na makronky 300g violet - Cake Masters

Směs na makronky 300g violet - Cake Masters

Směs na fialové makronky. Balení 300 g.
157 Kč
144 Kč
120 Kč / 100g

Skladem poslední 1 kus

Macaronmix směs na výrobu makronek 0,5kg

Díky směsi Macaronmix od Zeelandia upečete makronky jako z francouzské cukrárny – hladké, nadýchané a

141 Kč
28.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
-10 %
Směs na makronky 300g tyrkysová - Cake Masters

Směs na makronky 300g tyrkysová - Cake Masters

Směs na tyrkysové makronky. Balení 300 g.
168 Kč
151 Kč
47.2 Kč / 100g

Skladem poslední 3 kusy

Mandlová mouka BLANŠÍROVANÁ 1kg - I LOVE CAKES

Mandlová mouka blanšírovaná 1 kg I LOVE CAKES je jemně mletá mouka ze 100% loupaných mandlí, ideální

246 Kč
24.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks